Bij Ster helpen we je graag om jouw doelgroep effectief te bereiken met een succesvolle reclamecampagne op radio, tv of online. Heb je vragen over producten en diensten van Ster? Neem gerust contact met ons op of bekijk onze veelgestelde vragen.

Bekijk hier onze antwoorden op veelgestelde vragen!

Hieronder kun je direct een collega van Ster benaderen, of je algemene vragen stellen via ster@ster.nl of 035 672 55 00. Voor persvragen kun je contact opnemen met Eileen Snelders of Hester van Rijn

Contact buiten kantooruren

In het geval van calamiteiten is het mogelijk om buiten kantooruren (tussen 17.00 uur en 8.30 uur) contact op te nemen met Ster. Kijk hier voor meer informatie over de mogelijkheden.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief Ja, ik wil graag het laatste medianieuws, relevante inzichten, tijdelijke pakketten en programma-informatie ontvangen.

Ons team

7 resultaten gevonden
7 resultaten gevonden

Daphne Mylonas accountmanager

Daphne Mylonas

accountmanager
+31 35 672 55 16 daphne.mylonas@ster.nl

Bel mij Mail mij

Denise Rijnvis accountmanager

Denise Rijnvis

accountmanager
+31 35 672 55 27 denise.rijnvis@ster.nl

Bel mij Mail mij

Dennis Hendriks accountmanager

Dennis Hendriks

accountmanager
+31 35 672 55 12 dennis.hendriks@ster.nl

Bel mij Mail mij

Ingo Janssen accountmanager

Ingo Janssen

accountmanager
+31 35 672 55 60 ingo.janssen@ster.nl

Bel mij Mail mij

Naomi Meijer accountmanager

Naomi Meijer

accountmanager
+31 35 672 55 83 naomi.meijer@ster.nl

Bel mij Mail mij

Remco Verweij accountmanager

Remco Verweij

accountmanager
+31 35 672 55 91 remco.verweij@ster.nl

Bel mij Mail mij

Yerma Ham accountmanager

Yerma Ham

accountmanager
+31 35 672 55 88 yerma.ham@ster.nl

Bel mij Mail mij